Autorzy i eksperci wypowiadający się na łamach Rodzic Wie

Aleksandra Kuś

Koordynator Programu w Dziale Programów w Fundacji Orange.

Marcin Maj

Wieloletni redaktor Dziennika Internautów, zajmujący się wpływem technologii na prawo, politykę i kulturę, w tym m.in. prawami autorskimi, własnością intelektualną i e-administracją.

prof. UAM dr hab. Jacek Pyżalski

Jeden z najbardziej doświadczonych polskich i europejskich badaczy zajmujących się agresją elektroniczną (jego zainteresowania obejmują także nowe media, komunikację w szkole, promocję zdrowia oraz cyberprzemoc wśród młodzieży). Uczestniczył w ponad 40 projektach krajowych i międzynarodowych, w tym w kilkunastu jako kierownik. Jest mediatorem sądowym i członkiem Polskiego Towarzystwa Edukacji Medialnej.

Autor licznych publikacji, m.in. pierwszej monografii na rynku polskim, dotyczącej agresji elektronicznej „Agresja elektroniczna wśród dzieci i młodzieży” (GWP, Sopot 2011) oraz książki „Agresja elektroniczna i cyberbullying jako nowe ryzykowne zachowania młodzieży” (2012, rozprawa habilitacyjna autora).

Michał Rosiak

Główny Specjalista ds. ICT Business Alignment Infrastruktura ICT i Cyberbezpieczeństwo, Wydział Usług Bezpieczeństwa Teleinformatycznego w Orange Polska

Maciej Ziarek

Doświadczony ekspert z zakresu bezpieczeństwa IT (np. fałszywe wiadomości, phishing, zagrożenia mobilne czy szkodliwe oprogramowanie). Prowadzi szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa dla pracowników, firm i instytucji.

Komentarze

Dodaj komentarz