Dzieci pojadą za darmo pociągami PKP Intercity w Dzień Dziecka

W sobotę 1 czerwca br. dzieci i młodzież do 16 roku życia będą mogły podróżować pociągami PKP Intercity po całej Polsce za darmo. Co trzeba zrobić, by otrzymać bezpłatny bilet na Dzień Dziecka?

Darmowe przejazdy pociągiem dla dzieci

Z okazji Dnia Dziecka PKP Intercity przygotowało specjalną ofertę dla najmłodszych i ich rodziców. Promocja dotyczy podróży po Polsce wszystkimi pociągami PKP Intercity w 2. klasie.

  • Uprawnienie do darmowych przejazdów mają dzieci i młodzież do 16 roku życia.

Bezpłatny bilet można otrzymać w kasie lub od konduktora (z wyjątkiem pociągów klasy EIP), okazując dokument potwierdzający wiek dziecka, takiego jak dowód osobisty, paszport, legitymacja szkolna lub książeczka zdrowia.

Ułatwienia dla rodzin

  • Dzieci do 4 lat przez cały rok mogą podróżować pociągami PKP Intercity na podstawie biletu z 100% ulgą.
  • Rodzice, dziadkowie i opiekunowie planujący 1 czerwca podróż koleją, mogą skorzystać z promocji dla rodzin i grup.

Zniżki na bilety

Oferta “Taniej z Bliskimi” uprawnia do 30% zniżki dla grup 2–6 osób na przejazdy TLK i IC, z możliwością dodatkowego skorzystania z ulgi ustawowej. Rodziny podróżujące EIC lub EIP mogą kupić Bilet Rodzinny – 30% zniżka dla grupy 2–5 osób z dzieckiem poniżej 16 lat.

  • Posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymują 30% upust, jeśli podróżują przynajmniej dwie uprawnione osoby.

Łączenie promocji

Dziecko korzystające z darmowych przejazdów może być również uczestnikiem grup objętych zniżkami: Biletem Rodzinnym, Dużą Rodziną oraz “Taniej z Bliskimi”.


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz