Patofilm Lorda Kruszwila zgłoszony na policję i do prokuratury

Lord Kruszwil to autor kontrowersyjnego kanału YouTube. Wielokrotnie przekraczał na nim granice dobrego smaku, ale dopiero ostatni film przelał czarę goryczy. Kanał został zgłoszony na policję i do prokuratury, będzie także wniosek o jego zamknięcie.

Jak podał Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, chodzi głównie o film „Oceniam pośladki przypadkowych dziewczyn”. Twórcy, Marek Kruszel (Lord Kruszwil) i Łukasz Wawrzyniak (Kamerzysta), znieważają i demoralizują 10-latka, a także – mówiąc językiem urzędowym – nakłaniają go do poddawania się innym czynnościom seksualnym przez nieletniego.

Sprawa została zgłoszona do Komendy Wojewódzkiej Policji i Prokuratury Okręgowej Policji w Szczecinie. Film został usunięty z kanału. LifeTube – sieć partnerska dla twórców YouTube – zerwała współpracę z patostreamerem. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych informuje też o przygotowanym i skierowanym do Google’a (administratora YouTube’a) wniosku o całkowite zamknięcie kanału.

Pozostaje ważne i smutne pytanie – gdzie byli rodzice lub opiekunowie chłopca?

Komentarze

Dodaj komentarz