Jak w Dzień Dziecka zabawnie i pożytecznie spędzić czas?

Możliwości jest mnóstwo, ale w tym roku proponujemy Waszym dzieciom i Wam także, udział w międzypokoleniowych warsztatach – Green Power Hackathon. To niepowtarzalna okazja, aby dobrze się bawiąc nasze nastolatki zrobiły jednocześnie coś pożytecznego dla naszej planety, dla siebie i dla nas.

Warsztaty rozpoczynają się w sobotę, 1 czerwca br. i kończą w niedzielę. W ciągu dwóch dni hackathonu nastolatki w wieku 13-18 lat będą miały okazję wykazać się świadomością ekologiczną i jej kreatywnym wykorzystaniem. Ich zadaniem będzie wymyślić innowacyjne rozwiązania o charakterze społecznym lub biznesowym, odpowiadające na problemy ekologiczne współczesnego świata.

Międzypokoleniowy wymiar warsztatów oznacza, że młodzież będzie rozwijać własne pomysły, jednakże w ich zespołach znajdą się dorośli eksperci i rodzice. Ich zadaniem będzie pomoc młodszemu pokoleniu przez dzielenie się swoją wiedzą i kompetencjami. 

Udział w warsztatach jest darmowy, ale liczba miejsc jest ograniczona. 

Zapisy dla dzieci, młodzieży i chętnych do pomocy dorosłych odbywają się przez stronę: http://startupkids.pl/

Wydarzenie organizuje Fundacja “Pierwsze Miejsca są Zawsze Wolne”, znana z organizacji polskiej edycji Startup Weekend Kids oraz warsztatów dla młodzieży Szlachta Startupuje. Partnerami wydarzenia są Santander Bank Polska S.A. oraz Fundacja Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego.


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *