Największe talenty na TikToku nagrodzone podczas gali Galaxy Awards

Finałowa gala Galaxy Awards to zwieńczenie konkursu organizowanego przez Samsung pod patronatem TikTok Polska, którego celem było wyłonienie najbardziej nietuzinkowych i kreatywnych postaci prezentujących swoją twórczość na platformie TikTok.

Do rywalizacji o tytuł największego talentu na platformie TikTok stanęło ponad 130 000 twórczyń i twórców. Spośród zgłoszonych jury wyłoniło zwycięzców przyznając nagrodę główną w pięciu konkursowych kategoriach.

W gronie zwycięzców ogłoszonych podczas finałowej gali Galaxy Awards znaleźli się: klaudia.sobotka (talent muzyczny/taneczny), zetkacper (talent aktorski), filsoon.tv (talent foto – video), izaaawisz (talent nieszablonowy). Największe uznanie internetowej widowni zyskała mamanaobrotach, która dołączyła do zwycięzców w kategorii nagroda publiczności oraz otrzymała specjalną nagrodę przyznaną przez społeczność Samsung Members.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali nagrodzeni smartfonami i akcesoriami firmy Samsung oraz nagrodą pieniężną w wysokości 10.000 PLN.


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz